Qemu Simple Boot

ISO Dosyası Test Etme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 1.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Velociraptor
Sürekli olarak bilgisayarlarında ISO formatındaki dosyalar ile çalışan kullanıcılar için geliştirilmiş olan Qemu Simple Boot yazılımı sayesinde ISO dosyalarını sorunsuz bir şekilde sanal olarak çalıştırabilirsiniz.

Sürekli olarak bilgisayarlarında ISO formatındaki dosyalar ile çalışan kullanıcılar için geliştirilmiş olan Qemu Simple Boot yazılımı sayesinde ISO dosyalarını sorunsuz bir şekilde sanal olarak çalıştırabilirsiniz.

Qemu Simple Boot yazılımı genel olarak ISO dosyalarını kopyalama ve indirme işlemleri yaparken ortaya çıkan bozulmaların ve CD ya da DVD yazımı sırasında boşuna yazdırma işlemlerinin önüne geçebilmeniz için kullanıcılara yardımcı olarak yazdırma işleminden önce ISO dosyalarının bütünlüğünü kontrol etmek amacı ile kullanılabilmektedir.

Qemu Simple Boot' da bulunan sanal emülasyonu çalıştırarak ISO dosyalarını seçebilir ve bütünlük kontrollerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Program ISO dosyanızı sanki disk ortamına yazıyormuş gibi işlem yaparak herhangi bir sorun olup olmayacağı konusunda kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

Kolay bir kullanıma sahip arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan ISO dosyalarınızı kontrol edebileceğiniz yazılımı Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Qemu Simple Boot indir